line

Apie kliniką

Esame viena moderniausių odontologijos klinikų Kaune. Mūsų paslaugų spektras – nuo burnos higienos ir dantų balinimo iki dantų implantavimo ir sudėtingų chirurginių operacijų.

Patyrę, aukštos kvalifikacijos odontologai – Jūsų paslaugoms.  Odontologijos klinikoje pacientai gali būti ramūs ne tik dėl aukščiausios paslaugų kokybės ir gydytojų odontologų profesionalumo, bet ir dėl maksimalaus komforto. Pacientų patogumui kabinetuose įrengta oro kondencionavimo sistema, sumontuoti moderniausi odontologijos įrengimai, kurie padeda sutrumpinti gydymo laiką ir išvengti net menkiausio diskomforto gydymo metu.

Išskirtinį dėmesį skiriame estetikai. Visuomet rekomenduojame pacientams gydymo sprendimus, kad dantys būtų ne tik sveiki, bet ir dailūs, o Jūsų šypsena – nepriekaištinga.

Registruotis vizitui

Tobulėjimas — mūsų nuolatinis darbas

Nuolat stengiamės tobulėti, todėl reguliariai analizuojame Jūsų atsiliepimus ir vizitus pas mus, o Jūsų nuomonė nelieka nepastebėta.

Nuolat atnaujiname savo žinias - vykstame į stažuotes įvairiose pasaulio šalyse, užsiimame moksline veikla, vedame kursus ir paskaitas, publikuojame straipsnius bei esame įvairių odontologinių organizacijų nariai.

line
Užsiregistruoti vizitui — paprasta ir greita!
line
Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti